Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, "Ovalen", björk, märkt undertill, höjd ca 60, längd 120, bredd 86 cm
Smärre slitage och repor
919897
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här