Peter Dahl 2 st litografier

Peter Dahl 2 st litografier
Peter Dahl 2 st litografier
Peter Dahl 2 st litografier
Peter Dahl 2 st litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019), färglitografier, 2 st ur Fredmans epistlar Baccanal, signerade Peter Dahl , bladmått ca 43x30 cm

Oramade blad

919898

2021-05-27