Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Motiv från Rom, signerad samt daterad 1948, olja på duk, uppsatt på pannå, ca 49x71 cm

919900

2021-05-27