Eric Cederberg oljemålning

Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med blommor, signerad E Cederberg 46, olja på pannå, ca 74x60 cm

919901

2021-05-24