Taklampa Svenskt Tenn

Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn
Taklampa Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, taklampa, Firma Svenskt Tenn, modell 2560, vit textil och mässing, diameter ca 50 cm

Textil med slitage och skador, ej funktionstestad

919919

2021-05-25