Albert Engström etsningar

Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar
Albert Engström etsningar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940) (2) Motiv från Gotska Sandön, signerade i blyerts samt med dedikation till vännen Sune Hederström, ca 23x30 cm

Gulnade

919925

2021-05-27