Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Oskar Bergman 1949, gouache, ca 40x26 cm
919948
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här