Oskar Bergman gouache

Oskar Bergman gouache
Oskar Bergman gouache
Oskar Bergman gouache
Oskar Bergman gouache

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skogsmotiv, signerad och daterad Oskar Bergman 1949, gouache, ca 40x26 cm

919948

2021-05-26