Äldre grafik

Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄLDRE GRAFIK, 3 dlr, genremotiv efter Teniers, ca 37x25,5 cm, kopparstick Linné och Bellman, litografier, 1800-talets andra hälft,

Nagg, gulnader, fläckar, slitage

919951

2021-05-27