Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérad i mahogny, dekor av intarsia, gallerkant i mässing, bronserade beslag, höjd ca 74, 50x28 cm
Fanérskador, bortfall
919954
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här