Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BÄGARE, 12 st, i etui, silver, CGH, GAB, Stockholm, 1930/50-tal, invändigt med förgyllning, höjd ca 5 cm, total vikt ca 321g
Zustandsbeschreibung
919962
2021-05-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner