Punschbägare silver

Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHBÄGARE, 10 st, silver, i etui, bl a, A.B.G, Stockholm 1960-tal, invändigt med förgyllning, höjd ca 5 cm, total vikt ca 289g

919970

2021-05-26