Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNSCHBÄGARE, 10 st, silver, i etui, bl a, A.B.G, Stockholm 1960-tal, invändigt med förgyllning, höjd ca 5 cm, total vikt ca 289g
919970
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här