Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, olja på duk, kustlandskap i skymning, ej signerad, ca 143x99 cm
Färgbortfall
919974
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här