Kimono 1920/30-tal

Kimono 1920/30-tal
Kimono 1920/30-tal
Kimono 1920/30-tal
Kimono 1920/30-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIMONO, 1920/30-tal, Japan, tryck och delvis broderad dekor, ryggens längd ca 165 cm.

ÖVRIGT
Enligt uppgift inköpt som vintage i Tokyo 1974.

Bruksslitage

919976

2021-05-25