Trumpet Vincent Bach Stradivarius modell 37
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRUMPET, Vincent Bach, Stradivarius modell 37, ca 1981 märkt vid ventil med serienummer ML 186653, medföljer 2 munstycken samt originallåda med tillbehör, bl.a. notställ, metronom m.m, längd på trumpeten ca 54 cm
2 mindre bucklor vid klockstycke, bruksslitage, slitage kring krom
919991
2021-05-28