Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 59x48 cm

919998

2021-05-28