Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, porslin samt mässing, tidigt 1900-tal, dekor i relief föreställande antik gudavärld, höj och sänkbar skärm i textil, ca höjd 45 cm

bruksslitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

920003

2021-05-28