Nils Nisse Zetterberg färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986), "Våreld", signerad samt daterad 1981, färglitografi ca 33x25 cm

920008

2021-05-25