Kamferkista
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAMFERKISTA, 1900-talets första hälft, med beslag och handtag i mässing samt bronserad metall, täckt med senare glasskiva, nyckel saknas, höjd ca 57 samt 91x77 cm
Torrspriockor, bruks och åldersrelaterat slitage
920022
2021-05-28