Tedosa tenn

Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn
Tedosa tenn

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

TEDOSA, omkring 1900, Kina, tenn, bemålad och bronserad, stämpel i botten, höjd ca 17 cm

Zustandsbeschreibung

bruks- och ålderslitage, ställvis hårt, bucklor

920029

2021-05-28