Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TEDOSA, omkring 1900, Kina, tenn, bemålad och bronserad, stämpel i botten, höjd ca 17 cm
Zustandsbeschreibung
bruks- och ålderslitage, ställvis hårt, bucklor
920029
2021-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner