Tomas Jönsson oljemålninng

Tomas Jönsson oljemålninng
Tomas Jönsson oljemålninng
Tomas Jönsson oljemålninng
Tomas Jönsson oljemålninng
Tomas Jönsson oljemålninng
Tomas Jönsson oljemålninng

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOMAS JÖNSSON (f 1962), "Molnet", signerad samt daterad 1995, olja på duk, ca 43x30,5 cm

920034

2021-05-28