Ove Ekelund oljemålnming

Ove Ekelund oljemålnming
Ove Ekelund oljemålnming
Ove Ekelund oljemålnming
Ove Ekelund oljemålnming
Ove Ekelund oljemålnming
Ove Ekelund oljemålnming

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OWE EKELUND, landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 73x60 cm

Zustandsbeschreibung

920036

2021-05-30