Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OWE EKELUND, landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 73x60 cm
Zustandsbeschreibung
920036
2021-05-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner