Lykta 1800-tal

Lykta 1800-tal
Lykta 1800-tal
Lykta 1800-tal
Lykta 1800-tal
Lykta 1800-tal
Lykta 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTA, 1800-tal, smide, plåt, höjd ca 83 cm

Korroderingar, skador, 2 glas saknas

920037

2021-05-25