Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, höjd ca 75, 139x11, total längd 165 cm
Brukslitage, smärre skador, renoverat kompletterat
920041
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här