Slagbord 17/1800-tal

Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal
Slagbord 17/1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 17/1800-tal, furu, höjd ca 75, 139x11, total längd 165 cm

Brukslitage, smärre skador, renoverat kompletterat

920041

2021-05-25