Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, gripsholmsmodell, 1900-talets mitt, bemålade stommar i pärlgrått, textilkläddsa plymåer, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, textil med fläckar samt nött
920042
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här