Uno & Östen Kristiansson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, "Droppe", taklampa, för Luxus, Vittsjö, 1960-tal, kupa av opakt glas, fäste av teak, höjd exl. upphängning ca 70 cm
Bruksslitage, nagg på skärmens kant, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
920043
2021-05-30