Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, metall samt röktonat glas, hjultrissor, höjd ca 67 samt 52x38 cm

Slitage. Aningen svårstyrd på grund av två lösa hjul

920045

2021-05-25