Vitrinskåp mahogny
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, fanerat i mahogny, empire-stil, 1900-talets första hälft, rak form, två lådor, dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 150, 84x42 cm,
Nycklar medföljer. Listdelar saknas. invändig belysning ej funktionstestad, nyckel hål med slitage
920060
2021-05-25