Sven Kumlin
Closed
2021-05-25
920081
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SVEN KUMLIN (1892-1967): Vintermotiv från Ragunda, Jämtland, signerad S. Kumlin, olja på pannå, ca 30x40 cm