Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1900-talets första kvartal, bemålad furu, 19 lådor, höjd ca 101, 179x60 cm

Renoverad, kompletterad, repor, slag, märken, senare bemålning, ett handtag saknas

920093

2021-05-30