Servisdelar Berså Stig Lindberg
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, "Berså", 14 dlr, Gustavsberg, bestående av: 6 assietter, 3 tallrikar, mattallrik, tekopp med fat, 2 serveringsskålar, serveringsfat
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning, repor, bortfall av dekor, medföljer 3 extra kaffefat, tekopp och 2 fat
920097
2021-05-30