Servisdelar Berså Stig Lindberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, "Berså", 14 dlr, Gustavsberg, bestående av: 6 assietter, 3 tallrikar, mattallrik, tekopp med fat, 2 serveringsskålar, serveringsfat

Bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning, repor, bortfall av dekor, medföljer 3 extra kaffefat, tekopp och 2 fat

920097

2021-05-30