Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JIRI ANDERLE (född 1936): Figurkomposition, torrnål i två färger, signerad och numrerad 28/60, plåtstorlek 32,5 x 23 cm.
Små veck på hörn, ej examinerad ur ram.
920108
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här