Jiri Anderle

Jiri Anderle
Jiri Anderle

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

JIRI ANDERLE (född 1936): Figurkomposition, torrnål i två färger, signerad och numrerad 28/60, plåtstorlek 32,5 x 23 cm.

Små veck på hörn, ej examinerad ur ram.

920108

2021-05-30