Tumlare

Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare
Tumlare

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TUMLARE, 18 st, empire, med graverad dekor, höjd (en del avvikande)ca 11 cm

Nagg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage

920117

2021-05-30