Ann Edholm färgetsning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona IV", färgetsning, signerad och daterad Ann Edholm 2018, EA, bladmått 58x46 cm
Kuntoraportti
Oramad
920121
Päivämäärä:
2021-05-25