Ann Edholm färgetsning

Ann Edholm färgetsning
Ann Edholm färgetsning
Ann Edholm färgetsning
Ann Edholm färgetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ANN EDHOLM (född 1953): "Persona IV", färgetsning, signerad och daterad Ann Edholm 2018, EA, bladmått 58x46 cm

Kuntoraportti

Oramad

920121

Päivämäärä:

2021-05-25