Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, bronserad, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, rektangulär form, dekor i pastellage, ca 100x60 cm

Skador, lagningar, missfärgning (av fukt9

920124

2021-05-27