Skulptur grönpatinerad brons

Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons
Skulptur grönpatinerad brons

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, samtida, Michelingubbe, grönpatinerad brons, höjd ca 51 cm

Slitage mindre bucklor

920126

2021-05-25