Bord 1900-talets senare hälft

Bord 1900-talets senare hälft
Bord 1900-talets senare hälft
Bord 1900-talets senare hälft
Bord 1900-talets senare hälft
Bord 1900-talets senare hälft
Bord 1900-talets senare hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets senare hälft, travertin, ej massivt, höjd ca 50 cm, 50x50 cm

Brukksslitage

920135

2021-05-30