Soffbord 1900-tal travertin

Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin
Soffbord 1900-tal travertin

Klubbat för:

5 800 SEK

2 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, travertin, höjd ca 48 cm, 110x110 cm

Bruksslitage

920136

2021-05-30