Landskapstallrikar

Landskapstallrikar
Landskapstallrikar
Landskapstallrikar
Landskapstallrikar
Landskapstallrikar
Landskapstallrikar
Landskapstallrikar
Landskapstallrikar

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RÖRSTRAND,1800/1900-tal, 14 dlr, 10 landskapstallrikar, med följer också 4 chokladkoppar med fat

Nagg, slitage

920155

2021-05-30