Örhängen samt brosch 1800-tal

Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal
Örhängen samt brosch 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, 1800-talets andra hälft, förgyllt silver, s.k. pietra dura med bl.a lapis lazuli, längd 2,5-3,5 cm

920167

2021-05-25