Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

BUDDHA, 1900-talets andra hälft, skuren i trä och med inlagda glasbitar, höjd ca 26 cm

Slitage

920179

2021-05-30