Andreas Wargenbrant bronsskulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "El Bull", skulptur i grönpatinerad brons, i form av tjur, monogramsignerad och daterad 2021, höjd ca.14, längd ca 19 cm

920186

2021-05-25