Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS JONSSON, stolar, 2 st, "Garmi", teak, sitsar i svart skinn, 1960-tal, Troeds, brännstämplade, sitthöjd ca 44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

920201

2021-05-30