Omega Genève Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA, Genève, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, doublé, plexiglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 136.0102, verk nr. 35847492, kaliber 1030, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

920211

2021-05-29