Oljemålning Märta Laurentzi

Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi
Oljemålning Märta Laurentzi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

MÄRTA LAURENTZI (1916-1975): Stadsmotiv, signerad M Laurentzi, olja på duk, ca 42x35 cm

920223

2021-05-27