Champagnekylare bålskål vitmetall, 1900-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CHAMPAGNEKYLARE/ BÅLSKÅL, vitmetall, 1900-tal, höjd ca 28, diameter 42 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
920226
Päivämäärä:
2021-05-25