Soffbord / sidobord

Soffbord / sidobord
Soffbord / sidobord
Soffbord / sidobord
Soffbord / sidobord
Soffbord / sidobord
Soffbord / sidobord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD / SIDOBORD, 1950-tal, palisander, intarsiadekor, lackerade metaqllben, skivans mått 58x61, höjd 58 cm

Cites-intyg medföljer

Lättare bruksskick, enstaka fläck, senare ben.

920228

2021-05-29