Dragkista sengustaviansk
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRAGKISTA, sengustaviansk, fanerad med mahogny, intarsia, beslag av mässing, två-delad, överdel med skrivklaff och låda, bakomvarande inredning, underdel med tre lådor, höjd ca 138, 128x52 cm
Fanérskador, bruksspår, senare beslag
920229
2021-05-27